Aquapark Senec

Aquapark Senec - 4.0 out of 5 based on 2 votes

Aquapark Senec sa nachádza pri rovnomennej obci a je dostupný po diaľnici D1. Možnosť rýchlej dopravy ako aj dlhé otváracie hodiny ocenia najmä pracujúci. Aquapark Senec je otvorený do 22:30 večer. Hlavným pozitívom tohto aquaparku je najmä dobrá dostupnosť a prevádzková doba.

Parkovanie

Parkovanie je možné priamo pred vstupom do aquaparku na rozľahlom parkovisku a je zdarma. Bloček získaný pri vstupe na parkovisko si uschovajte, pri platení vám ho v pokladni odblokujú, aby ste mohli vyjsť z parkoviska.

Bazény a tobogány

Aquapark Senec ponúka vnútorné a vonkajšie bazény, tobogány, ale taktiež wellness centrum. Celoročne oceníte relax v krytej časti aquaparku, ktorá ponúka dva hlavné bazény (s priemerne teplou vodou a veľmi teplou vodou - sú vhodé na relax, k čomu prispievajú rôzne perličky, stropné sprchy a masážne trysky), detský bazénik a vonkajší bazén s teplotou vody vhodnou na plávanie (je otvorený aj v zime a vstup má priamo z krytej časti).

Vonkajší bazén ponúka trysky, z ktorých dve sú extrémne silné a poriadne vás vymasírujú, alebo je možné ich využiť na plávanie "proti prúdu". Plávanie vo vonkajšom bazéne pri mínusových teplotách a zasneženom okolí je príjemný zážitok. Umocňuje ho zaujímavé večerné osvetlenie okolia.

Pokiaľ v niektorých aquaparkoch sú najväčšie atrakcie - vonkajšie tobogány - mimo sezónu zatvorené, v Aquaparku Senec sa báť nemusíte. 80 metrový tobogán začína a končí v krytej časti, takže sa môžete baviť po celý rok. Zaujímavosťou je digitálny merač času, ktorý meria dobu prejdenia tobogánom a zapisuje najrýchlejší čas. Môžte si teda zároveň zasúťažiť.

Na doplnenie - voda v Aquaparku Senec nie je minerálna.

Swim Aréna Senec

Okrem bazénov je k dispozícii aj krytá plaváreň - tzv. Swim Aréna Senec. Je otvorená od skorého rána.

Vodné cvičenie pre malých i veľkých

Nudiť sa nebudete ani počas výhodného trojhodinového vstupu. Program je zabezpečený formou vedených vodných cvičení v pravidelných intervaloch. Tieto sú organizované taktiež špeciálne pre deti.

Wellness centrum a reštaurácia

Okrem bazénov v Aquatherma Senec nájdete wellness centrum ponúkajúce saunový svet, kde nájdete snáď všetky dostupné druhy sáun, či masážne a perličkové bazény.

Na poschodí, v krytej časti sa nachádza reštaurácia a bar, kde sa môžete príjmne občerstviť. Reštaurácia ponúka taktiež obedové menu.