Blog

Reuma postihuje mužov aj ženy v každom veku. Aké má formy a čo jej príznaky?

Reuma patrí medzi ochorenia, o ktorých si stále veľa z nás mylne myslí, že zasahujú len starších ľudí. V skutočnosti to však tak nie je a trpia ňou prakticky všetky vekové kategórie. V našej krajine postihuje častejšie ženy, celkovo má reumatizmus približne 100 000 ľudí. Zaujímavé je, že patrí medzi najčastejšie príčiny práceneschopnosti.

Aj výlet do Žiliny vám prinesie množstvo zážitkov!

Aj výlet do Žiliny vám prinesie množstvo zážitkov! - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Hneď po vystúpení z vlakovej stanice sa na vás začne usmievať historické centrum. Spoza neho vykúka na vás krásny moderný obchodný dom Mirage. Kúsok od neho sa pýši kostol, ktorého krásy budete určite obdivovať dlhšie ako pitie kávy, ktorú držíte v ruke. Samému sa spoznávať nové mestá niekedy nechce.

Oddych v najkrajšom hoteli v Tatrách

Oddych v najkrajšom hoteli v Tatrách - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Milujete Tatry? Neviete si predstaviť rok, cez ktorý by ste túto krásnu lokalitu nenavštívili? Veru si to radšej ani nepredstavujte! Tatry sú slovenskou pýchou. Buďte na ne pyšný aj vy a objavujte ich krásy. Poradíme vám najkrajší hotel, na ktorom si budete môcť vychutnať pobyt v čistej tatranskej prírode.

Žite zdravo, cvičte!

Žite zdravo, cvičte! - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Koľko chorôb na vás striehne a vy sa im chcete vyhnúť? Poradíme vám ako sa vyhnúť chorobám. Pravidelným pohybom a zdravým stravovaním sa dokážete pretlačiť pomedzi striehnuce choroby. A viete čo by ste mali mať keby ste chceli byť hora svalov? Chcete cvičiť, lenže neviete čo je to najhlavnejšie? Povieme vám, len neodchádzajte!

Oddych počas pracovného nasadenia: Reálne alebo nereálne?

Oddych počas pracovného nasadenia: Reálne alebo nereálne? - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Viete si predstaviť, že by ste si počas pracovného nasadenia mohli aj oddýchnuť? Zdá sa vám to ako totálny blud, ktorému by ste nikdy neuverili? Presvedčíme vás, že aj pri práci si môžete dopriať oddych. Vďaka tomu vás možno práca aj začne baviť o čosi viac!

Máte doma páchnucu alebo kalnú vodu? Pomôžeme vám vyriešiť tento problém!

Máte doma páchnucu alebo kalnú vodu? Pomôžeme vám vyriešiť tento problém! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Už dlhšiu dobu máte doma problém s vodou? Zdá sa vám, že páchne a je kalná? Mali by ste tento problém okamžite riešiť. Mali by ste sa obrátiť na vynikajúci eshop, ktorý ponúka práve pre takýchto ľudí možnosť upraviť si vodu na ideálny stav. Predsa len pitnú vodu pijete, potrebujete ju mať v 110% stave! Čo by ste si mali pozrieť na stránke aqua-shop.sk. Čo nám ponúka?

Má vaše dieťatko zdravotné problémy? Pravdepodobne sa jedná o detskú koliku.

Má vaše dieťatko zdravotné problémy? Pravdepodobne sa jedná o detskú koliku. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

S dieťatkom prichádzajú aj prebdené noci. Čo však robiť, keď vášmu dieťatku nie je dobre a prichádzajú na neho zdravotné problémy? Ak sa jedná o dieťatká niekoľko mesiacov staré, môže sa jednať o nepríjemnú koliku. Čo to je detská kolika a dá sa jej nejako zabrániť?

Jeseň prichádza! Oddýchnite si v kúpeľoch a prečítajte si dobrú knihu.

Jeseň prichádza! Oddýchnite si v kúpeľoch a prečítajte si dobrú knihu. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Jeseň sa už promenáduje v plnej kráse. Už sa nemôžete plnohodnotne venovať svojej záhradke. Prečo? Pretože jeseň vám to už nedovolí. Čo keby ste si oddýchli po ťažkom roku v kúpeľoch? Jeseň a zima sú ideálnym obdobím na takéto leňošenie. Neviete, kde by ste si pozreli ten najlepší pobyt? Bežte na stránku kupele.relaxos.sk.

Ako spojiť relax s povinnosťami?

Štiavnické vrchy sú ideálnym miestom na relax, ale skúšali ste tam už niekedy pracovať? Prečo by ste mali spájať relax s pracovnými povinnosťami? Pretože v tomto prostredí sa dokáže aj práca zmeniť na niečo príjemné, čo vôbec nebude pripomínať vaše povinnosti. Existuje jedno konkrétne miesto v týchto vrchoch, kde odhalili zázračnú formulu, ako premeniť prácu na zábavu. Ako to dokázali?

Kde nájdete romantiku pre dvoch?

Kde nájdete romantiku pre dvoch? - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Rozhodli ste si urobiť romantický víkend a poriadne si oddýchnuť? Jarná únava vás síce neprepadla a nezložila, ale dobrý wellness pobyt nemôže byť nikdy zlý. Ale kam sa vybrať? Zo stoviek možností si vybrať jednu jedinú je veľmi náročné. Najprv sa musíte sami seba spýtať: „Chcem ísť do hôr alebo wellnessovať niekde v meste?"

Aký je najvyššie postavený hotel na Slovensku?

Keby som sa vás spýtal, aký je najvyšší vrch na Slovensku, všetci by ste odpovedali Gerlachovský štít a bolo by to správne. Keby som sa vás ale spýtal, aký je najvyššie položený hotel na Slovensku, vedeli by ste? Je to horský hotel Sliezsky dom, vo výške 1670 metrov nad morom. Kúsok pod Gerlachom. A keby som sa vás spýtal, aké je najvyššie položené wellness centrum na Slovensku, viete? Áno, správne – je to wellness centrum tohto tatranského hotela.