Aqualand Moravia

Aqualand Moravia - 5.0 out of 5 based on 2 votes

aquaparkPokiaľ hľadáte aquapark v blízkosti Bratislavy, ktorý Vám okrem relaxu ponúkne celoročne aj dávku adrenalínu, možno je pre Vás Aqaland Moravia tou spávnou voľbou. Aqualand Moravia otvoril svoje brány prvým návštevníkom v roku 2013 a zaraďuje sa medzi najmodernejšie aquaparky v susedných čechách. Svojou štruktúrou a atrakciami láka všetky vekové kategórie, ktoré si okrem relaxu môžu užiť aj poriadnu dávku adrenalínu.

Bazény

V areáli Moravie sa nachádza 12 bazénov s plochou dokopy 3000 m2, niektoré z nich využívajú termálnu vodu z prameňa Pasohlávky. Pre najmenších sú k dispozícií malé detské bazéniky so šmyklávkami a prvkami ako detský les, vodná clona , či vodné delo.

Atrakcie a zábava

Všetky atrakcie sa nesú v najnovších svetových trendoch. K dispozícií sú aj klasické tobogány (tí odvážnejší môžu vyskúšať napríklad KAMIKADZE) , na tri dráhovej šmyklávke RACE RACE si môžete zase odskúšať,kto je najrýchlejší.
Jazdu na dvoj-člnoch, či troj- člnoch si môžete vychutnať hneď v niekoľkých typoch tobogánov, ktoré sú obohatené o farebné a zvukové efekty.

Naše tobogánové tipy:

SUPER SCATER

Pri tomto type tobogánu sa na dvojčlne dostanete do takzvaného „lieviku" ktorý Vás po chvíľke točenia "vcucne" znova naspať do rúry,kde pokračujete vo svojej ceste až naúplný koniec.

U WAVE

Pre tých čo majú radšej väčšiu dávku adrenalínu je pripravená gigantická raftovacia U-rampa. Neodporúča sa pre slabšie povahy.

ABBYS A BOOMERANGO

ABBYS A BOOMERANGO patria medzi vonkajšie tobogány, ktoré si môžete užiť počas letnej sezóny.

KAMIKADZE

KAMIKADZE je tá najstrmšia a najrýchlejšia šmyklávka v areáli Moravie. Ani nebudete vedieť že ste už vlastne dole.

Reštaurácie

Návštevníci aquaparku sa môžu občerstviť v jednej z dvoch reštaurácií, takisto sú k dispozícií aj 4 bary.
Reštaurácia vo vnútornom areáli ponúka obedy, zákazníci si môžu vybrať z mnoháých typov jedál a takisto dezertov.

Wellness:

Forum Romanum wellness, ktorý sa nachádza v Aqalande Moravia je jedinečný komplex, kde si môžete užiť až 24 sáun a procedúr. Je tým pravým miestom, kde zregenerujete svoje telo ako aj myseľ.
Okrem sáun sa v môžeťe tešiť aj na KRYOKOMORU, ktorá Vás poriadne schladí a posilní Váš imunitný systém a takisto na Baleo kúpele pripravované podľa Vašich prianí.

Vstupné:

Základné celodenné vstupné je 490 Kč predospelého, 390 Kč pre dieťa nad 140 cm, 290 Kč pre dieťa do 140 cm, malé deti do 90 cm majú vstup zdarma. Vstupné pokrýva vnútorné časti areálu – halu atrakcií, bazénovú halu a vonkajšie časti aquaparku, takisto je možné si za príplatok kúpiť jednorázový vstup do sáun.

Fotogaléria