Termálne kúpalisko Margita - Ilona, Levice

Rekreačné zariadenie - Termálne kúpalisko Margita - Ilona leží na rozhraní Podunajskej nížiny a Štiavnických vrchov. Okolie tvorí pahorkatina vhodná na nenáročné prechádzky.

Od Levíc je vzdialené 6 km v smere na Šahy a tvorí ho kúpalisko so štyrmi bazénmi, autokempingom s 250 lôžkami, elektrickými prípojkami pre stany a karavany, športoviskami, reštauráciami a bufetmi a príslušnou infraštruktúrou.

Ubytovanie na Termálnom kúpalisku Margita - Ilona je možné v 4- a 5- lôžkových chatkách a 6- lôžkových bungalovoch s kompletným vybavením. V autokempingu je taktiež možnosť karavaningu a stanovania. Autokemping je v prevádzke od začiatku mája do konca septembra.

Bazény sa plnia termálnou vodou s teplotou 25°C s obsahom minerálných solí okolo 1020mg/l. Areál kúpaliska pozostáva z laminátového plaveckého bazéna a laminátového detského bazéna. Tieto dva bazény sú prevádzkované modernou technológiou neustálej recirkulácie cez úpravovňu bazénovej vody.

Pre deti do 6 rokov je určený bazén s malým vodným hríbom a šmykľavkou. Rodičia môžu na deti dohliadať z vodou obmývaného plážového vstupu do bazéna.

{module reklama - clanok}Skladbu bazénov dopĺňa obľúbený rekreačný bazén. V tomto bazéne sa nachádza vodný hríb a 10 m dlhý vodný sklz. Bazén má vytvorený pozvoľný tzv. plážový vstup, kde hĺbka vody začína od 0 cm a pomaly sa zvažuje. Tento priestor je ideálny na opaľovanie a slnenie.
Pre návštevníkov kúpaliska je k dispozícii zdarma 71 m dlhý tobogan so samostatným bazénom.

Celodenné stravovanie zabezpečuje dostatočný počet stánkov s rýchlym občerstvením a reštaurácia priamo v areáli.

Šport a relax - návštevníci majú k dispozícii komplex na spríjemnenie voľného času pre dospelých a deti priamo v kempingu. Ide o ihriská pre plážový volejbal, streetball, futbal, stolný tenis, ruské kolky, obrie šachy, pieskovisko pre deti so šmykľavkami, preliezkami, hojdačkami.

Náročnejším návštevníkom je pripravený poslúžiť športový areál pozostávajúci z tenisového kurtu s povrchom z umelej trávy, ihrísk na basketbal, minifutbal, volejbal a minigolf.

Využívanie všetkých horeuvedených zariadení je zahrnuté v cene ubytovania.

Fotogaléria

Kontakt

MARGITA-ILONA, s.r.o.
A. Sládkoviča 2 (JUNIOR - 5. poschodie)
934 01 Levice
Objednávanie pobytov: 036-6314 286 v pracovných dňoch v čase 7,00 - 12,00 ; 13,00 - 15,00

Spojenie s rekreačným zariadením a kúpaliskom Margita-Ilona:

  • Recepcia: 036-6312 954
  • Kancelária: 036-6307 330
  • Konateľ spoločnosti: Ján Lacek 036-6314 286
  • Objednávky, fakturácia: Alžbeta Dolnická 036-6314 286
  • Web: www.margita-ilona.sk
  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.