Relax

relax wellnessPotrebujete si oddýchnuť od stresu, nechať termíny a uzávierky rozplynúť v prúdiacej vode, prípadne vysublimovat počas masáže? V decentne osvietených priestoroch wellness centier na vás čakajú pôžitky, ktoré oblažia vaše telo i dušu a vy vyjdete von ako znovuzrodení.

Tipom wellness relaxu môže byť napríklad sauna. Druh prehrievania si môžete zvoliť podľa svojich predstáv a užiť si napríklad tradičnú fínsku saunu, alebo miernejší variant, exotickú tropickú saunu. Telo schladíte v ľadovom bazéniku s vodopádom a potom sa natiahnete na lehátku v útulnej odpočivárni.

Máte radi výrivku? Vyskúšajte rôzne druhy hydromasáží, ktoré vám uľavia od bolesti svalov (je to výborná wellness procedúra, ak ste v práci celý deň na nohách) i od pomarančovej kože. Výrivku si môžete buď romanticky vychutnať s partnerom, alebo vytiahnu na wellness jazdu svojich priateľov.

Vytrávilo Vám? Mnohé wellness centrá ponúkajú výborné pokrmy. Stačí si len vybrať.

Máte pocit, že vaše telo prehriate z vírivky, či sauny volá po uvoľňujúcej masáži? Na výber ich máte celý rad, počnúc procedúrou s horúcimi lávovými kameňmi, či indickú masážou hlavy cez bambusovú či anticelulitídový masáž a končiac masážou plôšok nôh a lýtok. K najsladším procedúram však patrí čokoládové potešenie. Do čokolády vás doslova zabalia.

Okrem príjemného prostredia a kvalitné ponuky dnes v mnohých wellness centrách oceníte praktickú otváraciu dobu - do neskorého večera. To znamená, že si relax nemusíte odopierať, i keď pracujete dlho do večera.

Možno ste usúdili, že si s partnerom zaslúžite porciu rozmaznávania. Doprajte si preto romantický wellness pobyt, alebo zážitkový balíček pre dvoch.