Relaxačné kreslo - pre vaše zdravie a zdravý životný štýl

relaxacne kreslo wellnessRelaxačné kreslo je určené pre vaše zdravie a zdravý životný štýl. V dnešnej uponáhľanej dobe pomáha nespočetnému množstvu ľudí k zdravému spánku, úľave od bolesti, k uvoľneniu a prekrveniu svalov celého tela a tiež pomáha k celkovej relaxácii takisto ako krátkodobé wellness pobyty.

Vývoj masážnych kresiel za posledných pár rokov neuveriteľne pokročil dopredu. V obchodoch nájdete kvalitné relaxačné kreslá vybavené špičkovou masážou, polohovacie a multimasážne, kde si môžete manuálne alebo automaticky zvoliť programy masáží, polohu tela či nastavenie výšky masáží podľa výšky postavy človeka.

Robia rôzne kombinované i vibračné masáže, vyhrievanie, majú  reguláciu intenzity a lokálne nastavenie masáže, masáže so synchronizovanou hudbou, časové spínače a pod. Ďalej to môžu byť kreslá s diagnostikou zisťovania stuhnutia chrbtového svalstva a presným nastavením intenzity a polohy masáže a optimalizáciou masáže pre konkrétneho užívateľa. Majú možnosť ovládania sklonu chrbtovej opierky, opierky hlavy a opierky nôh.

Masáž je spoľahlivým prostriedkom na prevenciu porúch pohybového aparátu, liečbu bolesti chrbtice a kĺbov, najmä pri ich jednostrannom namáhaní, pri sedavom zamestnaní a pod. Dobrou masážou sa môžeme zbaviť nielen bolesti zablokovaných svalov, ale sa aj uvoľniť a načerpať novú energiu. Účinná masáž povzbudzuje cirkuláciu telesných tekutín v celom tele, zlepšuje prísun živín k masírovaným oblastiam, urýchľuje regeneráciu organizmu, odstraňuje telesnú únavu a má aj upokojujúci účinok na psychiku, pretože potláča stres. Je to účinný a veľmi príjemný spôsob ako sa udržať v dobrej forme a zlepšiť si kvalitu vášho života.

Pre relaxáciu slúžia aj vaky na sedenie, ktoré sú na trhu novinkou. Všetky relaxačné či masážne kreslá sú určené k zdravému a pohodlnému sedeniu, príjemnej relaxácii a ich pohodlné využitie doma iste ocení celá rodina.