Wellness Hotel Patince

Wellness Hotel Patince - 4.5 out of 5 based on 2 votes

wellness-patince-1Wellness dovolenka na Slovenku môže byť atraktívnou alternatívou tej zahraničnej. Pomôže vám načerpať novú energiu a zrevitalizovať svoje sily.

Wellness Hotel Patince**** už roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým miestam na Slovensku. Svojou zaujímavou polohou na južnom Slovensku, bohatstvom termálnych prameňov, kvalitnou ponukou služieb a ústretovým personálom oslovuje široké spektrum domácich i zahraničných zákazníkov.

Pohoda a relax v hlavnej úlohe

Ako už aj samotné meno hotela napovedá, hlavným posolstvom hotela je poskytovať kvalitné wellness služby pre maximálnu spokojnosť hostí. Pre hotel je dôležité, aby si každý klient, ktorý k nám zavíta, dokázal kvalitne oddýchnuť v príjemnom prostredí a za pár dní zrevitalizovať svoje telo i myseľ.

Jedným z najdôležitejších faktorov dokonalej relaxácie je termálna voda, ktorá blahodárne pôsobí na pohybové ústrojenstvo človeka. Hotel sa môže pýšiť najväčším vnútorným zážitkovým bazénom s termálnou vodou na Slovensku. Vo vnútornom bazénovom svete hostia nájdu relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detský bazén s tobogánom, vírivku a sedací bazén. Teploty vôd sú v rozmedzí 30 – 36°C. Vonkajšie možnosti bazénov zvýrazňujú a spestrujú ponuku, v letnej sezóne sú okrem vnútorných bazénov k dispozícii aj ďalšie relaxačné a detské bazény s termálnou vodou, plavecký bazén a navyše pre väčšie možnosti zábavy aj 4 tobogány. Saunový svet ponúka hosťom 2 fínske sauny, 1 parnú a 1 bylinkovú saunu, ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov kúpeľ. Extra bonusom pre všetkých ubytovaných hostí hotela je možnosť celodenného neobmedzeného využívania bazénového sveta, saunového sveta a fitnes centra.

Komplexnosť poskytovaných služieb vhodne dopĺňajú spa a wellness procedúry, ako masáže, thajské masáže, zábaly, vaňové kúpele, tvárové a telové ošetrenia, spa ošetrenia rúk a nôh a kaderníctvo.

K spríjemneniu pobytu slúžia priestranné a komfortné dvojlôžkové izby s klimatizáciou, balkónom, minibarom, TV a trezorom. Pre náročnejšiu klientelu sú k dispozícii dvojlôžkové, štvorlôžkové a jeden šesťlôžkový mezonetový apartmán, ktorý je výstavnou skriňou hotelového ubytovania. Pre rodiny hotel ponúka mezonetové Family izby so štyrmi pevnými lôžkami a balkónom. Samozrejmosťou je možnosť bezplatného wi-fi pripojenia na internet, ktoré je dostupné na všetkých hotelových izbách a v spoločných priestoroch hotela.

Doplnkové programy:

Zo širokej palety doplnkových služieb ponúka hotel svojim hosťom predovšetkým špeciálne relaxačné a jogové cvičenia, prednášky na tému zdravého životného štýlu a poradenstvo v oblasti vizáže a kozmetiky.Pre aktívne športové vyžitie sú pre hostí k dispozícii tenisové kurty, multifunkčné ihrisko, minigolf, petanque a plážový futbal.V hoteli je požičovňa bicyklov, ktorými je možné preskúmať okolie, dobre sa prevetrať v blízkosti lužných lesov a vyskúšať dunajskú hrádzu, ktorá vedie po brehu Dunaja.

Okrem cestných bicyklov si hostia môžu požičať aj vodné bicykle či člnky. Pre milovníkov rybolovu poslúži aj hotelové jazero s bohatým zastúpením sladkovodných rýb.

Nakoľko sa hotel nachádza v tesnej blízkosti Dunaja a prístavu Marína Patince, je možné využiť vyhliadkové plavby po Dunaji, ktoré sa pravidelne uskutočňujú v mesiacoch máj - september. V prístave Marína Patince je pre hostí k dispozícii aj Marina Bar, v ktorom sa hostia môžu občerstviť rôznymi grilovanými a rybacími špecialitami. Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii detské ihrisko s preliezkami a trampolínami.

Po náročnom dni si hostia môžu posedieť v spoločnosti dobrých priateľov v lobby bare alebo si zahrať bowling v bowling bare hotela, kde sa počas víkendov môžu zabaviť aj pri živej či reprodukovanej hudbe.

Hotel ponúka hosťom aj fakultatívne výlety do okolia a v spolupráci s Podunajskou vínnou cestou aj pravidelné ochutnávky vína u regionálnych vinárov.

Gastronómia:

Gurmáni si určite budú vedieť vybrať zo širokej ponuky gastronomických špecialít, ktoré pozostávajú z tradičných slovenských, obľúbených regionálnych ale aj medzinárodných jedál. Okrem bohatej ponuky bufetových stolov si hostia môžu pochutnať aj na špecialitách šéfkuchára, ktoré sa pripravujú so zreteľom na sezónnosť surovín.Počas letnej sezóny je víkendová ponuka gastronomických špecialít obohatená o pravidelné grilovačky, ktoré spríjemňuje cimbalová muzika.

Pre zvýšenie komfortu pobytu si hostia môžu vybrať okrem ponuky reštaurácie aj z ponuky jedál a nápojov vo Wellness bare, ktorý sa nachádza priamo v bazénovom svete. Navyše, počas letnej sezóny je hosťom k dispozícii aj nový Grill bar s grilovanými a rybacími špecialitami, rovnako ako aj tradičnými „kúpaliskovými" jedlami.

Kongres:

Dôležitou súčasťou Wellness Hotela Patince**** je moderné kongresové centrum s kapacitou až 300 osôb. Technické vybavenie kongresového centra a variabilita usporiadania kongresových priestorov zodpovedá aj náročným požiadavkám firemnej klientely.

Možnosť výberu z bohatej ponuky doplnkových služieb, zabezpečenie sprievodných, športových či kultúrno-spoločenských podujatí na kľúč, vhodným spôsobom prispieva k dokonalému a úspešnému priebehu kongresov, konferencií alebo teambuildingových pobytov.

Vďaka ponuke svojich služieb, pružnému servisu, ochotnému a ústretovému personálu je Wellness Hotel Patince**** predurčený stať sa Vašim spoľahlivým partnerom v pracovnom aj každodennom súkromnom živote.

Kontaktné informácie

Kontakt:
Wellness Hotel Patince****
Patince 431
946 39 Patince
www.wellnesspatince.sk

Recepcia:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: +421 35 79 08 500
Mobil: +421 918 886 715

Rezervácie:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: +421 35 79 08 510